Pobrania w firmie

Zmodyfikowano dnia Wed, 12 Apr 2023 o 04:34 PM

Wychodząc naprzeciw potrzebom pracodawców i pracowników organizujemy jednorazowe akcje profilaktycznych badań krwi w miejscu pracy. Oferujemy pakiety badań w atrakcyjnych cenach, które mogą być opłacone przez pracowników lub finansowane przez pracodawcę.Jakie badania można wykonać w ramach akcji profilaktycznej w firmie?


Na podstawie profilu firmy, pracowników i indywidualnych wymagań, we współpracy z diagnostami laboratoryjnymi, możemy stworzyć dowolny pakiet badań medycznych. Poniżej prezentujemy najpopularniejsze z nich.


  • Pakiet badań dla kobiet lub mężczyzn - zawiera badania dedykowane dla konkretnej płci, takie jak markery nowotworowe czy poziom hormonów. Pomaga w diagnozie najczęściej występujących chorób cywilizacyjnych. 

  • Pakiet badań dla każdego - pozwala określić zagrożenie cukrzycą, anemią, miażdżycą, wykryć stan zapalny w organizmie, infekcję, a nawet chorobę nowotworową. Wzbogacony o ocenę stężenia Witaminy D. 
Jak zamówić profilaktyczne badania dla pracowników?

  1. Wybierz gotowy pakiet badań, który chciałbyś przeprowadzić w swojej firmie w ramach profilaktycznej akcji badania krwi lub skomponuj wspólnie z nami indywidualny zestaw badań.
  2. Określ liczbę pracowników Twojej firmy chcących wziąć udział w akcji profilaktycznej, a następnie ustal z nami dogodny dzień i godzinę badania w siedzibie swojej firmy.

  3. Nasz specjalista przyjeżdża do Twojej firmy i pobiera krew chętnych do badania pracowników. Następnie wręcza każdemu z nich specjalny numer zlecenia, który umożliwia im sprawdzenie swoich wyników online.

  4. Jeśli po otrzymaniu wyników, któryś z nich będzie niepokojący, każdy pracownik ma możliwość skonsultowania go ze specjalistą online.
Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://upacjenta.pl/dla-firm


Jeżeli jesteś zainteresowany zorganizowaniem badań profilaktycznych w Twojej firmie napisz na adres badaniawfirmie@upacjenta.pl.

 

 

Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód
Wymagana weryfikacja captcha.

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł